2006 yılında Derya ÖZBERK (İnş. Yük. Müh.) ve Levent ÖZBERK (İnş. Yük. Müh.) tarafından kurulan Analiz Mühendislik firmamız 2011 yılında Analiz Yapı ismiyle limited şirkete dönüştürülmüştür.

Firmamız Proje, Danışmanlık, Yazılım ve İnşaat alanlarında hizmet vermektedir. Firma kuruluş tarihi yeni olmakla birlikte kurucularının daha uzun bir tecrübe geçmişi vardır.

Firmamız; betonarme, çelik, istinat duvarı yapılarının projelendirilmesinin yanı sıra inşaasını da yapmaktadır.

Projelendirme hizmetlerinin üretim aşamasının hızlandırılması ve işlem hatalarının giderilmesi için geliştirilmeye başlanılan yazılımların gelişimi ile birlikte bu yazılımları diğer meslektaşlarımıza sunma kararı alınmıştır. Ağırlıklı olarak üzerinde çalıştığımız istinat yapılarının yazılımlarına ek olarak farklı alanlarda ürettiğimiz yazılımlar bulunmaktadır. Yazılımların gelişimi ile birlikte bilimsel kaynak sıkıntısını aşmak amacıyla akademisyenlerden de destek alınmaya başlanılmıştır.

Bugün ülkemizin bir çok ilinde akademisyen, resmi kurumlar ve proje bürolarınca kullanılan yazılımlarımız, Asya dağıtımcısı ile yaptığımız antlaşma sonrası Hindistan, Pakistan, Endenozya, Sri Lanka, Filipinler, Singapur, Malezya, gibi bir çok kuzey-doğu asya ülkesinde de satışı yapılmaktadır.

 ANALİZ YAPI YAZILIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAH. TUR. EML. MAD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Banka Bilgileri     
Hesap Sahibi    : Analiz Yapı Yazılım Mühendislik İnşaat Ltd. Şti.
Banka : İş Bankası
Şube : Datça
Şube Kodu : 3660
Hesap No : 0288178
IBAN No : TR650006400000136600288178